Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5