Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5- TarotRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5