Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5