Titles you rated
The HangoverRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0