Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5