Movies
Ratings
222
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0