Titles you rated
- Daughter in LawRated ★ 0.5
War of the RosesRated ★ 0.5
Snow in AugustRated ★ 0.5- Aeja's Older Sister, MinjaRated ★ 0.5
If Tomorrow ComesRated ★ 1.5- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 2.0
- Salt DollRated ★ 0.5
Panda and HedgehogRated ★ 0.5- TojiRated ★ 2.0
Miss AjummaRated ★ 1.0- HD TV Cultural Center The ShowerRated ★ 1.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 1.5- Happy WomanRated ★ 1.5
What is MomRated ★ 1.5
The Queen ReturnsRated ★ 1.0
Love in Her BagRated ★ 1.5- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 1.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 1.5- Living Among the RichRated ★ 2.0
Dandelion FamilyRated ★ 1.0