Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MadeleineRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Shotgun LoveRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 1.5
The RestlessRated ★ 1.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 1.0