Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: The World's StrongestRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Lord SlugRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: The Tree of MightRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Super Android 13!Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 5.0