Movies
Ratings
498
Taxi DriverRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Trouble with the CurveRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0