Movies
Ratings
229- Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0