Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
My FamilyRated ★ 3.5- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0