Movies
Ratings
630
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Power RangersRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.5- The Ouija ExorcismRated ★ 0.5
ItRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.5