Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5