Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
PKRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Day & NightRated ★ 3.5