Movies
Ratings
694
The Maze RunnerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
ElfRated ★ 2.5
1911Rated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
The Storm RidersRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.5
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
The Next Generation: Patlabor 1Rated ★ 2.0