Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5