Series
Ratings
73
MovingRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0