Titles you rated
The WarlordsRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
From Me To YouRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0