Movies
Ratings
249
Seven Brides for Seven BrothersRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Princess BrideRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5