Titles you rated
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Not AloneRated ★ 2.5
- Once There Lived A SweetfishRated ★ 3.5
Bride of the CenturyRated ★ 4.0
A Second ProposalRated ★ 4.0
Beijing My LoveRated ★ 3.5- Island Village TeacherRated ★ 3.5
A Farewell to SorrowRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 3.5
When It's At NightRated ★ 3.0
The VirusRated ★ 3.5
Let's Go to the BeachRated ★ 4.0- TerroirRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0