Titles you rated
The TerminalRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 4.0