Movies
Ratings
234
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5