Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5