Titles you rated
The RoundupRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5