Movies
Ratings
175
LucyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5- Food ChainRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
EpicRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Man of VendettaRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 2.5