Movies
Ratings
527
ExtractionRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0