Titles you rated
- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Poem A DayRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 2.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Hana KimiRated ★ 4.5