Movies
Ratings
293
Finding NemoRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5