Movies
Ratings
164
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
pace makerRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0