Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
CubeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0