Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0- Poetry ClassRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 3.5- HoroomonRated ★ 4.0
ManokRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 0.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
The Life ListRated ★ 3.0