Titles you rated
UpRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0