Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0- Other LifeRated ★ 4.0