Titles you rated
Blue SwallowRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 0.5
2424Rated ★ 0.5
TitanicRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 0.5
You've Got MailRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 2.5
White NightRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5