Titles you rated
Making LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
My SonRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 5.0
The Color PurpleRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Temple GrandinRated ★ 4.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.0
FameRated ★ 3.5