Titles you rated
School 2021Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
To the MoonRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Real:Time:LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 3.5