Titles you rated
Wrong TurnRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5