Series
Ratings
77
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
HotelierRated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- The LoverRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.0
Beating AgainRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0