Movies
Ratings
254
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 3.5