Series
Ratings
66
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5