Titles you rated
The CrossingRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0