Movies
Ratings
125
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0