Movies
Ratings
159
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0