Titles you rated
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0