Titles you rated
The PlaylistRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Rilakkuma's Theme Park AdventureRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- DsciplineRated ★ 0.5
- Discipline Z: VampireRated ★ 0.5