Movies
Ratings
50
La La LandRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5