Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Life of Hae-oakRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0