Movies
Ratings
40
AssassinationRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0