Movies
Ratings
50
The Green MileRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 1.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5- The Red ViolinRated ★ 3.0